1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

День молодіжного самоврядування

День молодіжного самоврядування

                        

                            

   27 вересня 2013 року в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації пройшов День молодіжного самоврядування.

   Визначений проект був ініційований Студентською радою при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації та підтриманий головою Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Юрієм Курінним.

Dmsv001mini    36 студентів вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва, відчули на собі роботу райдержадміністрації, яка була відтворена впродовж робочого дня. Кандидатів на заміщення та виконання функцій керівних посад державних службовців Голосіївської райдержадміністрації було визначено Студентською радою з числа студентів, які активно проявили себе у громадській діяльності та студентському самоврядуванні.Dmsv003

    «Дублери» керівників району провели засідання тимчасових комісій, робочі зустрічі та виїзні наради, конкурсну комісію на заміщення вакантних посад державних службовців та виїзну нараду-семінар з питань побудови системи управління охорони праці на Київському учбово-виробничому підприємстві УТОС, засідання Художньої ради по створенню районної концертно-мистецької програми з нагоди відзначення Дня працівника освіти тощо.

     Дублер голови району Олександр Маслич провів особистий прийом громадян.

    Відзначимо, що на всіх заходах також були присутні діючі керівники району. Їхні поради та досвід у справах допомагав приймати «дублерам» виважені рішення.

Dmsv004    Підвели підсумки Дня молодіжного самоврядування в Голосіївській райдержадміністрації на апаратній нараді, під час якої дублери поділилися своїми враженнями про робочий день та набутими знаннями.

  Невідомо, чи всі 36 «дублерів» оберуть своєю професією державну службу, але, безперечно, сьогоднішній день допоможе їм у прийнятті правильного рішення.

Про захід:

http://1tv.com.ua/uk/news/2013/09/27/46251

http://kievtv.com.ua/stn/item/1737-sohodni-holosiivskym-raionom-keruvaly-36-studentiv

Робочий план Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації на 27.09.2013 р.

Розподіл (закріплення) представників студентської молоді - “дублерів” за керівним складом адміністрації, керівниками структурних підрозділів.