1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо з Днем працівників освіти

Шановні колеги!

Адміністрація,  профспілковий комітет та студентська рада Відокремленого структурного підрозділу «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету» вітають вас з нашим традиційним освітянським святом!

Зичимо вам міцного здоров'я, творчої енергії, світлового розуму, плідної праці і важливих перемог на обраній життєвій дорозі. Хай буде у вас тепло в душі, добробут в сім'ях, повага і підтримка з боку людей і держави. Хай буде у вас порядок в ваших освітянських справах та лад у ваших серцях, щоб ви дарували своїм вихованцям потрібні їм знання і досвід. Бережіть себе і своїх рідних, своє здоров'я та благополуччя. Разом ми подолаємо усі нинішні негаразди.  

Хай буде з вами Бог, Віра, Надія і Любов. Слава Україна!

Запрошуємо на посвяту у студенти!

                 ВСП "КТЕФК НТУ" запрошує усіх студентів, що вступили на перший курс, на урочисту подію – посвяту у студенти! 1 вересня о 9:00 у коледжі вас чекатиме знайомство з адміністрацією та викладачами коледжу, а також з вашими майбутніми колегами- одногрупниками!


            Чекаємо вас 1 вересня о 9:00 за адресою м. Київ, вул. Васильківська 20.


З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!


ukraina24


Вітаємо всіх із загальнонаціональним святом -
Днем Незалежності України!

З тих пір, як була проголошена незалежність, наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавало всім нам наснаги і впевненості в нашому майбутньому. Нехай буде мир і злагода у ваших родинах, міцне здоров'я, щастя і благополуччя.


УВАГА! Додатковий прийом студентів на заочну форму здобуття освіти

ВСП «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету» оголошує додатковий прийом студентів на заочну форму здобуття освіти на спеціальності:

274 Автомобільний транспорт;
275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті);
071 Облік і оподаткування.


Прийом документів здійснюється з 25 серпня до 17 вересня 2021 року!

Телефон приймальної комісії: (044) 257-13-07, 257-23-38.