1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Про співпрацю

                   Сьогодні в рамках стратегічного курсу Державної служби України з безпеки на транспорті на кадрове оновлення Голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк спільно з директором Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету Наталією Шульгою урочисто підписали Договір про співпрацю, яким передбачено проходження студентами коледжу практики та стажування у Державній службі України з безпеки на транспорті; напрацювання науково-методологічної бази Служби; реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проектів, у тому числі міжнародних.
Церемонія відбувалася у присутності викладачів та студентів третього курсу коледжу в надзвичайно теплій атмосфері. Адже це не перша зустріч. 22 січня Михайло Ноняк в рамках соціального проекту, організованого у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»TAPAS, вже зустрічався зі студентами Київського транспортно-економічного коледжу Національного транспортного університету. Саме тоді, після презентації основних напрямків діяльності Укртрансбезпеки, студенти виявили ініціативу ознайомитися з діяльністю Служби ближче. Тому й було прийнято рішення закріпити цю ініціативу юридично.
                «У нас є потреба в молодих, ерудованих і що найважливіше – не обмежених в рамках заскорузлих стереотипів фахівцях. У молодих людей, природньо, є потреба самореалізації. Тому впевнений, що така співпраця на часі і у неї буде гарна історія», - резюмував Михайло Ноняк.
339

667

668