1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вітаємо!

401

Футболісти ДВНЗ "КТЕК" НТУ увійшли в історію спортивних досягнень коледжу!!!
Напротязі цього тижня наші юнаки здобули одразу 2 вагомих успіхи: стали чемпіонами Голосіївського району і здобули срібні медалі у першості міста Києва з міні-футболу!!!
Свій важкий шлях до футбольних звитяг юнаки під керівництвом Стародубова В.В. розпочали у вівторок. В 1/8 фіналу першості міста була здобута непроста перемога над командою педагогічного коледжа А.С.Макаренка. Програючи 0:1 та 1:2 хлопці показали свої морально-вольові якості і декласували суперника в другому таймі, затвердивши загальну перемогу 5:2.
Вже в середу команду чекав новий іспит. Матчі за золото Голосіївського району виявилися дуже важкими. Незважаючи на втому, юнаки показали свій клас і перемогли кооперативний коледж та МАУП відповідно з рахунками 2:1 та 6:0. У матчі проти деревообробного технікуму була нічия 1:1. Отже, долю чемпіонства вирішувала гра проти господарів - 21-го будівельного училища. Побудувавши гру від захисту наша команда досягла потрібної нічиєї 0:0 і за рахунок додаткових показників здобула чемпіонський кубок та золоті медалі. Активну моральну підтримку команді надали Бікус Я.І. та Соломіна Р.Г.
Вже в четвер команду чекала гра 1/4 фіналу проти коледжу при університеті Бориса Грінченка. Із-за порушень заявочного листа суперник був недопущенний до гри і наші юнаки 3-й рік поспіль потрапили у найкращу 4-ку міста.
Важка п'ятниця. Знеселині фізично та морально хлопці та тренер зібрали всі сили аби довести, що спроможні до найвищого футбольного здобутку!
У півфіналі була обіграна команда коледжу легкої промисловості. Програючи 0:1, юнаки не пали духом, а змогли зрівняти рахунок і перевести гру в серію пенальті. Ті неймовірні емоції спочатку розпачу, а потім всплеску радощів від виграної серії з рахунком 3:2 призвели до того, що вперше наша команда потрапила до фіналу. У матчі за золото хлопці показали все, що могли і лише прикрий рикошет не дозволив їм підняти кубок над головою. Тим-не-менше, незважаючи на поразку від господарів - коледжу НАУ 0:1, юнаки з гордістю можуть повертатися до навчання. Повторити такий успіх майбутнім поколінням буде неймовірно складно!
Склад команди, яка увійде в історію:
Керівник - Стародубов Володимир Володимирович
Капітан команди - Клишевський Богдан (1оп1), Зеленько Дмитро (4ор2), Ярощук Іван (3оа3), Ковалівський Мирон(1оп2), Зозуля Денис (2оп3), Костюк Володимир (2оа2), Колонський Максим (2оа2), Богачек Ігор (2ор1), Хомченко Данило (2от1).
Вітаємо переможців!!!
403