1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

АсМАП 2016


4uC7xYlBadk
8 червня 2016 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності водіїв-міжнародників АсМАП України.
Як відомо, 2011 - 2020 роки Генеральною Асамблеєю ООН проголошено Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Його мета – суттєво скоротити людські та матеріальні втрати на автомобільних шляхах. З метою підвищення загальної безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на транспорті, профілактики дорожньо-транспортних пригод АсМАП України проводить Всеукраїнський конкурс професійної майстерності водіїв-міжнародників.
Далекобійники демонстрували свою майстерність керування величезними фурами на спеціальній смузі перешкод, а також доводили високі знання необхідних для водіїв теоретичних та медичних вмінь.

У фінал вийшли 26 водіїв з різних областей України, серед них і представник Київської області. Брати приклад з майстрів своєї справи на цьому заході запросили учнів Київського транспортно-економічного коледжу. Почесним гостем, який привітав досвідчених водіїв та молодих вихованців, став перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу вправності керманичів суддівська колегія визначила представника міста Київ Віталія Прищепу.

Варто зауважити, що перемога у цьому конкурсі є дійсно вагомою відзнакою майстерності водія, адже в Асоціації міжнародних автомобільних перевізників наразі працюють близько 60 тисяч українських далекобійників.
LkExsR0B-dI